Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoArchitektura i geodezja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

PROJEKTY BUDOWLANE - KIEROWNIK BUDOWY

Projektujemy budynki mieszkalne, obiekty przemysłowe, magazynowe, handlowe, użyteczności publicznej i rolnicze (gospodarcze, przechowalnie, chlewnie, kurniki).

Wykonujemy ekspertyzy i oceny stanu technicznego budynków, ich inwentaryzacje oraz projekty rozbudowy, przebudowy i nadbudowy.

Prowadzimy nadzór budowlany, jako kierownik budowy lub inspektor nadzoru inwestorskiego.

Na życzenie Inwestora zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji budowlanej. Załatwiamy formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę, oraz zgłoszeniem do użytkowania.

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej (certyfikaty energetyczne) oraz projektowane charakterystyki energetyczne budynków.

Wykonujemy przeglądy budowlane budynków. (półroczne, roczne i pięcioletnie)

Ponadto posiadamy szeroki wybór projektów typowych

tel. 693 623 463
www.saludaprojekt.com

Ostatnie zmiany: 03.11.2018 16:15
Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 29.03.2016, 09:14, zakończenie: 02.01.2019, 09:11

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


projektybudowlane

Lokalizacja

  • Pabianice (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • NULL