Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OtoczenieMateriały i narzędzia budowlanePozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Daszki poliwęglanowe drzwiowe, daszki balkonowe

Oferta wygasła.

Cena: 540 zł / m2

Wykonujemy daszki na stelażach, pokryte płytami poliwęglanowymi z ATESTEM o grubości 6 mm ( z filtrami UV ) wykończone opaskami wraz z uszczelkami i wkrętami samo wulkanizującymi. Konstrukcje w dowolnym kolorze RAL, płyty w kolorach: przezroczysty, mleczna biel, oraz przydymiony brąz.

DODATKOWE:
- odwodnienia rurowe - opcja
- zdobienia RETRO wsporników lub konstrukcji - opcja
- podświetlanie LED - opcja
- ścianki boczne - opcja
- kształty niestandardowe, również z brakiem kątów - opcja

Zadaszenia są trwałe, odporne na trudne warunki atmosferyczne ( deszcze, grad, wiatr ) ponieważ są wykonane na solidnych stalowych profilach. Swoje produkty opatrujemy 24 miesięczną gwarancją produkcyjną, również w przypadku braku montażu FIRMOWEGO.

Zadaszenia wykonujemy również w formie - do wysyłki i montażu własnego.Daszki montujemy w całej Polsce, a siedziba firmy znajduje się w Pabianicach po Łodzią, woj. łódzkie, centralna Polska.

Koszt dotyczy wykonania kompletnego zadaszenia o wielkości 1 m2.

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU RATALNEGO na 1% odsetek wartości zakupu,
w systemie ratalnym Credit Agricole. Przykładowo od ceny 2000 zł w dziesięciu równych ratach, koszt odsetek to tylko 20 zł miesięcznie, a rata miesięczna to 220 zł.

Ostatnie zmiany: 07.06.2018 07:15
Rozpoczęcie: 08.05.2018, 06:45

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


DarkRoll

Lokalizacja

  • Pabianice (cały powiat)