Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemSprzątanie i oczyszczanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kosmetyka samochodowa korekty lakieru pranie

Oferta wygasła.

Profesjonalna kosmetyka auta jest niezbędna dla zachowania pięknego wyglądu samochodu przez długie lata. Pozwala również na podniesienie wartości sprzedaży samochodu, który będzie się wyróżniał na rynku aut używanych.

Oferujemy:- profesjonalne polerowanie lakieru- kompleksowe sprzątanie wnętrza- pranie tapicerki - zabezpieczanie karoserii - czyszczenie oraz konserwację   skór- renowacja reflektorów- spawanie/naprawa plastików- ozonowanie pojazdu - kompleksowe przygotowanie aut do sprzedaży 

Pracujemy na najwyższej jakości chemii, sprzęcie i akcesoriach

Wystawiamy faktury VAT

Zapraszamy na nasz profilfacebook.com/kosmetykasamochodowasieradz/

Perfect Car Profesjonalna Kosmetyka Samochodowa Sieradz

www.perfectcar-sieradz.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pabianiczak.pl!

Rozpoczęcie: 04.02.2019, 12:04, zakończenie: 23.04.2020, 19:49

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Adammm

  509 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pabianice (cały powiat)