Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Praca MAGAZYN, stawka 20,00 ZŁ BRUTTO/H

Oferta wygasła!

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

MAGAZYNIER - 20 zł/h brutto + PREMIE

Firma Adecco prowadzi rekrutację pracowników do nowego, jednego z najnowocześniejszych magazynów w Europie, mieszczącego się w Pawlikowicach pod Łodzią.

ATRAKCYJNA STAWKA, 20,00 ZŁ BRUTTO za godzinę.

Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym klientem. Darmowy transport do pracy z Łodzi i Pabianic prosto pod miejsce pracy!

Nasz klient gwarantuje:

umowę o pracę

pracę na cały etat tylko 4 dni w tygodniu po 10h, aż trzydniowy weekend

ubezpieczenie na życie

wypłatę zawsze na czas

stałą podstawę, ATRAKCYJNA STAWKA, 20,00 ZŁ BRUTTO za godzinę, dodatek nocny, premię do 15%, super stawkę za nadgodziny

zwiększenie stawki podstawowej po każdym przepracowanym roku

możliwość uzyskania dodatkowej premii za polecenie kogoś do pracy

 codziennie ciepły, domowy posiłek za 1 zł, w wersji mięsnej lub bezmięsnej do wyboru

26 dni wymiaru urlopu/rok, przysługującego już od pierwszego dnia pracy

możliwość rozwoju osobistego oraz podnoszenia kwalifikacji, program Postaw na rozwój

Oferujemy zatrudnienie w nowoczesnym magazynie, gdzie czeka na Ciebie prosta praca magazynowa, którą opanujesz w bardzo krótkim czasie.

Główne zadania do wykonywania:

przyjmowanie dostaw i rozkładanie towaru na półki

kompletowanie zamówień złożonych przez internautów

pakowanie produktów i przygotowanie ich do wysyłki

Jesteś idealnym kandydatem jeśli tylko

jesteś pełnoletni/a

jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym

masz dobrą kondycję fizyczną

możesz pracować w systemie 10 godzinnym

masz motywację do pracy

jesteś osobą odpowiedzialną

Nie czekaj, aplikuj już dziś.

Dzwoń pod numer 22 23 09 111

Zapraszamy do kontaktu. Zespół Adecco.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 04.07.2019, 10:07, zakończenie: 03.08.2019, 10:07

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Agnieszkaadecco

 222 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pawlikowice (gmina Pabianice)