Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemUbezpieczenia). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Odkupie odszkodowania OC i AC

Miałeś wypadek lub stłuczkę w ciągu ostatnich 3 lat?

Bezpłatnie sprawdzimy wycenę szkody zaproponowaną przez ubezpieczyciela. Pracujący w naszym zespole biegły sądowy ma 15 lat doświadczenia. Następnie zaproponujemy Ci kwotę za jaką możemy kupić to zobowiązanie lub zaproponujemy  działania mające na celu odzyskanie niewypłaconej kwoty na drodze sądowej. Wtedy też nie ponosisz żadnych kosztów . Rozwiązanie dopasujemy do Twojego przypadku oraz Twoich oczekiwań . Wyślij juz teraz swój kosztorys.

odszkodowaniasieradz.pl/

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pabianiczak.pl!

Wygasa za 12 dni
Rozpoczęcie: 20.05.2020, 09:46, zakończenie: 19.06.2020, 09:46

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


MarcinK

  793 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pabianice (cały powiat)