Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Salon Masażu Łódź

Ta oferta była niezgodna z regulaminem i została usunięta.

IV Publikacja ogłoszeń, punkt 2:
Wystawiający zobowiązany jest do wskazania lokalizacji w formularzu wystawiania ofert w polu "Lokalizacja oferty" z dostępnej listy powiatów, gmin i miejscowości (...) ((...) w przypadku ofert rynku pracy jest to równoznaczne z miejscem zatrudnienia lub wykonywania pracy).

Prosimy wystawić ofertę ponownie z poprawnie oznaczoną lokalizacją.

Studio Masażu w Łodzi przyjmie do pracy masażystkę.  Możliwość przeszkolenia. Praca możliwa cały tydzień lub wybrane dni w tygodniu. Bardzo wysokie Zarobki.  

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pabianiczak.pl!

Rozpoczęcie: 28.11.2019, 18:34, zakończenie: 04.12.2019 17:49

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


SalonZielona

  787 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pabianice (cała gmina)

Informacje dodatkowe

  • Studio Masażu w Łodzi przyjmie do pracy masażystkę. Możliwość przeszkolenia. Praca możliwa cały tydzień lub wybrane dni w tygodniu.