Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaRośliny). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Thuja Smaragd Tuja Szmaragd 180-260 cm różne wy

Cena: 100 zł / sztukę

Oferujemy Państwu najwyższej jakości krzewy żywotnika zachodniego Thuja Occidentalis Smaragd, chodowane bez stosowania nawozów sztucznych, przyspieszaczy wzrostu i co najważniejsze - bez stosowania herbicydowych środków chwastobójczych. Jako jedyni w regionie nasze rośliny szkółkujemy od początku do końca z wykorzystaniem specjalnych tkanin szkółkarskich, uniemożliwiającym kontakt części zielonych z odczynami podłoża oraz eliminującymi rozwój chwastów przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej wilgotności gruntu. Dzięki temu rośliny są zdrowe, gęste i żywozielone już od najniższych partii. Nie trzeba ich posadawiać głębiej, jak w przypadku roślin wolnorosnących aby uzyskać właściwy efekt wizualny. Rośliny wybrane przez inwestora są wykopywane z gruntu z dużą bryłą korzeniową, która na czas transportu zostaje zabezpieczona naturalną, ekologiczną i w pełni biodegradowalną tkaniną jutową. Po umieszczeniu rośliny w przygotowanym wykopie pozostaje jedynie rozcięcie opaski spinającej tkaninę i przysypanie bryły oraz podlanie odpowiednią ilością wody. Takie rozwiązanie gwarantuje przyjęcia praktycznie o każdej porze roku. Co ważne - nasze rośliny zachowują formę macierzystą bez konieczności regularnego przycinania ponieważ materiał do produkcji sadzonek pobieramy wyłącznie z obszaru stożka wzrostu mateczników. Żywotnki dostępne w następujących wysokościach: 1,6-1,79m 60,00/szt. 1,8-1,99m 85,00/szt. 2,0-2,19m 100,00/szt. 2,2-2,45m 120,00/szt. Rabat 10% przy zamówieniu powyżej 100 szt. jednego wymiaru. Niniejsze ogłoszenie dotyczy wymiaru 200-219 cm. Możliwy transport po ustaleniu szczegółów.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pabianiczak.pl!

Wygasa za 3 dni
Rozpoczęcie: 23.03.2020, 12:39, zakończenie: 27.06.2021, 18:18

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


prezzess

  725 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pabianice (cały powiat)