Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaSamochody osoboweVolkswagen). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Volkswagen Passat w Combi B 5*1,8 Turbo*97 r

Cena: 800 zł / samochód

Witam Państwa: Na Sprzedaż w Całości Lub Na Poszczególne Części Posiadam Volkswagena Passata B 5. Rok Produkcji 1997. Poj Sil: 1,8 Turbo. Passat Ma Uszkodzony Przód. Tak Jak Na Zdjęciach. Reszta Podzespołów Jest w 100% Sprawna. Dla Tego To Też Mogę Ją Sprzedać w Całości Lub Jak Ktoś Coś Potrzebuje To Na Poszczególne Części. Silnik Jest w Bardzo Dobrej Kondycji. Tak Że w Razie w Jak Coś Potrzeba To Można Śmiało Dzwonić. Dobre Ceny Za Części. Mogę Również Sprzedać Go w Całości. Istnieje Również Możliwość Transportu w Razie w Do Klienta Więcej Informacji Mogę udzielić Telefonicznie. Pod Num Tel 518-179-143.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pabianiczak.pl!

Wygasa za 2 dni
Rozpoczęcie: 10.05.2020, 10:21, zakończenie: 09.06.2020, 07:25

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


karoltipo

  518 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pabianice (cały powiat)