Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Fotowoltaika,Panele słoneczne

Kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych. Wykonujemy instalacje dachowe oraz naziemne.
Posiadamy bogate doświadczenie, które pozyskiwaliśmy na rynku zagranicznym. W branży działamy już od 7 lat.
 
Fotowoltaika - jak to działa?
*Oszczędności na rachunkach za zużycie energii elektrycznej
*W przypadku wytwarzania energii ze Słońca głównym zyskiem (w wymiarze finansowym) są zminimalizowane comiesięczne koszty energii kupowanej z sieci - nawet do 80%. Jak to się dzieje?
*Posiadając własną instalację fotowoltaiczną na dachu podczas dnia zużywamy najpierw własną, darmową energię słoneczną, a nie drogą energię z sieci. Natomiast energia, której nie możemy w tym momencie zużyć, trafia do sieci, gdzie jest magazynowana. Dzięki nowym przepisom każdą jednostkę energii elektrycznej (kWh), którą przekażemy do sieci, możemy odebrać przez pełne 12 miesięcy w stosunku 1 do 0,8 lub 0,7. Oznacza to, że za każdą 1kWh, którą oddamy do sieci, możemy odebrać 0,8 kWh nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów, w przeciągu roku.

Każda instalacja fotowoltaiczna zostanie przez nas rzetelnie przygotowana i dopasowana do potrzeb i możliwości danego budynku.

Mamy wiele zrealizowanych inwestycji.Zdjęcia z nich możemy podesłać na e-mail, jest to największym dowodem ze wykonujemy instalacje solidnie i fachowo.
Zadzwoń i umów sie na darmowa wycenę.

Fotowoltaika= Czyste powietrze:) Zapraszam
 
 Kontakt. Krzysztof 693493942.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pabianiczak.pl!

Ostatnie zmiany: 03.07.2020 09:00
Wygasa za 17 dni
Rozpoczęcie: 05.06.2020, 18:30, zakończenie: 24.07.2020, 12:13

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Cris1231993

  693 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pabianice (cały powiat)