Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaSamochody osoboweCitroen). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Citroen Xsara Picasso*2004 r*1,6 HDI

Cena: 500 zł / samochód

Witam Państwa: Na Sprzedaż Na Poszczególne Części Posiadam Citroena Xsarę Picasso 1,6 HDI. Rok Produkcji 2004. Poj Sil: 1,6 HDI. Picasso Ma Uszkodzoną Uszczelkę Pod Głowicą. Reszta Podzespołów Jest w 100% Sprawna. Belka Wysoko Ładnie Stoi i Nie Puka. Opony w Bardzo Dobrym Stanie. Picasso Jest z Klimą Która Była Sprawna. Tak Że w Razie w Jak Coś Potrzeba To Można Śmiało Dzwonić. Dobre Ceny Za Części. Istnieje Również Możliwość Wysyłki Części Za Pobraniem. Wówczas Koszt Wysyłki Ponosi Osoba Kupująca. Więcej Informacji Mogę Udzielić Telefonicznie. Pod Num Tel 518-179-143.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pabianiczak.pl!

Wygasa za 12 dni
Rozpoczęcie: 03.09.2020, 07:41, zakończenie: 01.10.2020, 08:24

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


karoltipo

  518 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pabianice (cały powiat)