Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoWynajem sprzętu). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wynajem koparki, minikoparki.

Wynajem koparki Pabianice, Łask, Zduńska Wola.  W wymienionym obszarze wynajmujemy koparko-ładowarkę oraz minikoparke do prac ziemnych i wyburzeniowych. Usługi koparka to min. kopanie pod przyłącza, instalacje, wykopy pod szamba, baseny, oczka wodne, zdejmowanie humusu, wykopy pod fundamenty, i inne. Wykonujemy również kompleksowe prace ziemne przy wyrównywaniu i niwelacji terenu pod budowy, kopanie, wywóz/przywóz ziemi, piasku, tłucznia  wywrotkami 18 t. Posiadamy również w ofercie podnosniki koszowe o wysokości roboczej do 30m. Prowadzimy również prace związane z wycinką drzew, przycinaniem gałęzi, sprzątaniem i usuwaniem gruzu. Zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną lub telefonicznie pod podany numer telefonu.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pabianiczak.pl!

Wygasa za 1 dzień
Rozpoczęcie: 26.04.2021, 08:36, zakończenie: 25.06.2021, 09:51

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


sawbud

  786 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pabianice (gmina Pabianice)