Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościDomyPiętrowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Duży dom + obiekt na 1,4 ha działce

Oferta została wycofana przez użytkownika.Cena: 2 450 000 zł / dom piętrowy

W ofercie wielorodzinny trzykondygnacyjny dom o wysokim standardzie z odrębnymi wejściami na każdy poziom o łącznej pow. użytkowej 450 m2. Na każdej kondygnacji odrębne mieszkania połączone wewnętrzną ogrzewaną klatką schodową. Inwestycja zakończona w 2015 – 2017 r: docieplenia , blacho-dachówka, okna, centralny odkurzacz, ogrzewanie podłogowe, w części domu grzejniki.
Dom połączony jest zamkniętym przejściem z obiektem magazynowym.
Obiekt o pow. 1000 m2 i wym 92 x 11m murowany, tynki wewnętrzne i zewnętrzne, pokryty blacho-dachówką i papą, konstrukcja dachu stalowa i srtopodach, posadzki betonowe, metalowe drzwi przesuwne, garaż z kanałem.
Całość posadowiona na ponad hektarowej działce, ogrodzone ok. 6100 m2 z dwoma bramami, dojazd do działki z dwóch stron.

Media w obiektach: woda, kanalizacja, siła,co.
Istnieje możliwość zakupu obiektów z częścią ogrodzoną działki lub dodatkowego zakupu sąsiednich działek.

oferta nr: LIXE 358

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pabianiczak.pl!

Rozpoczęcie: 18.01.2022, 13:14, zakończenie: 30.08.2023 19:23

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Metrohouse_Sieradz

  664 [pokaż]

Lokalizacja

  • Dłutów (gmina Dłutów)