Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaKursy i szkolenia). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kurs napełniania zbiorników ciśnieniowych butli

Cena: 800 zł / kurs

Ośrodek Kztałcenia Zawodowego Andrzej Kalemba od 18 lat zajmuje się podnoszeniem kwalifikacji zawodowych osób dorosłych. Prowadzimy m.inn. kurs napełniania przenośnych zbiorników ciśnieniowych - butli zakończony egzaminem przed komisją Urzedu Dozoru Technicznego UDT. Posiadamy własny, nowy i profesjonalny sprzęt do ćwiczeń marki Coktri MCH-06 300 bar, używany w większości Straży Pożarnych.

Szkolenie obejmuje zajęcia teoretyczne + praktyczne. Słuchacz otrzymuje bezpłatnie obszerne materiały szkoleniowe + notes + długopis. Na naszym sprzęcie się szkolisz i na nim zdajesz państwowy egzamin.

Program szkolenia obejmuje:

- dozór techniczny dla przenośnych zbiorników ciśnieniowych - butli

- właściwości fizyko - chemiczne gazów

- konstrukcja, budowa, rodzaje i barwy zbiorników ciśnieniowych

- oznakowania butli

- napełnianie zbiorników ciśnieniowych - butli

- BHP, P/POŻ, I Pomoc

Kurs kończy sie egzaminem państwowym przed komisją Dozoru Technicznego i po pozytywnym wyniku egzaminu, słuchacz otrzymuje zaświadczenie kwalifikacyjne wazne przez okres 10 lat. Uprawnienia honorowane jest przez pracodawców na terenie całej Polski, w szczególności w PSP, OSP, Policja, Wojsko, Płetwonurkowie, rozlewnie gazów, szpitale (gazy medyczne) oraz inne podmioty gospodarcze zajmujące się napełnianiem przenośnych zbiorników ciśnieniowych. Zaświadczenie uprawnia do napełniania butli wszystkimi metodami i gazami (metoda ciśnieniowa, pół automatyczna i automatyczna wagowa, tlenem, CO2, azot, propan - butan, gazy medyczne, gazy oddechowe, acetylen i inne.

Szczegółowy opis kursu znajduje się na stronie www.kursy-wielun.pl/szkolenie-uprawnienia-napelniania-przenosnych-zbiornikow-cisnieniowych.htm

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 14.05.2023 19:33
Wygasa za 26 dni
Rozpoczęcie: 14.05.2023, 19:29, zakończenie: 09.08.2024, 19:22

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


djandre

 504 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pabianice (cały powiat)